Sıradaki içerik:

İnsan Gözüne Yakın Fotoğraf Makineleri

e
sv

Bilgisayar, Telefon ve efendileri Teknoloji

132 okunma — 28 Mayıs 2021 14:06
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bilgisayar ve Telefon üzerine konuşacağız. Geçmişte ortalıkta olmayan, yavaş yavaş kendisini geliştirip,  çağımızda gözde teknolojik aletlerden biri olan Bilgisayar. Ve neredeyse artık onunla aynı işlevi görecek kadar ilerleyen cep telefonları. Cep telefonu, cep bilgisayarı artık ne derseniz. Çağımızda herkesin elinde olan bu aletler, gelecek yıllara daha iyi bir teknoloji için hazırlanıyorlar.

   Teknoloji, teknik olarak da oldukça gelişmektedir. İlk icat edildiğinde bilgisayar neredeyse bir odayı kaplarken, şimdi diziniz üstünde, avuçlarınızda kolaylıkla taşıyabiliyor işinizi daha iyi bir şekilde halledebiliyorsunuz. Teknoloji her geçen gün kendini yenilemekte, her geçen zaman da icatlarına bir şeyler eklemekte, teknik anlamda gelişmekte, beyinsel anlamda ise insanlara daha yardımcı olmak için çeşitli yeniliklere maruz kalmaktadır. Bu yenilikler sayesinde gelecek nesilleri daha kolay bir yaşam beklemekte olduğu hepimizin de tahminleri üzere kesindir. Cep telefonlarında, özellikle Apple’ın ürettiği iPhonelarda bu zamanlarda büyük rağbey gören telefonlardandır. İçeriside barındırdığı özellikler ve uygulamalar sayesidne, iPhone adını dünyaya duyurabilmiştir.

   Teknolojiye yetişmek imkansız. Bu yüzden yıllar sonra neler değişir, neler kalır bilebilir miyiz? Tek bildiğimiz, teknoloji, hiç durmadan yen özellikler, yeni icatlarla bize hizmet etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli