Sıradaki içerik:

DSLR Fotoğraf Makineleri

e
sv

Büyük Nimet

264 okunma — 31 Mayıs 2021 13:18
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İletişim, tüm insanlık için en önemli ihtiyaçlardan birisidir. İletişim, olmadan yaşam olmaz. Ancak iletişimi sağlayan araçlar da olmasaydı, insanlar yaşamlarında yine oldukça yüksek bir seviyede zorlanırdı.

İletişim, tüm insanlık için en önemli ihtiyaçlardan birisidir. İletişim, olmadan yaşam olmaz. Ancak iletişimi sağlayan araçlar da olmasaydı, insanlar yaşamlarında yine oldukça yüksek bir seviyede zorlanırdı. Geçmiş yıllardan bu zaana dek geçen sürede insnalar haberleşmek için çeşitli iletişim araçlarını kullanmıştır. Bunlar, duman, güvercin ile başlayıp telgraf ve mektup şeklinde devam etmiştir.

Daha sonra, teknoloji debilen büyük nimet, iletişim için onlarca alet çıkarmıştır. Bunların başlarında ise elbette ki telefon ve bilgisayarlar gelmektedirler. İnsnalık için oldukça büyük bir nimet olan ve geçmiş yıllarda iletişim kurmak için yapılanların ne kadar zor olduğunu anlamamızı, aynı zamanda olmazsa olmaz bir şey olduğunu da göstermiştir. Mesela Samsung, bu teknolojiyi oldukça iyi geliştirmiştir. Galaxy modellerinin tutmasıyla birlikte bu yıl Galaxy S4’ü çıkararak, kullanıcılara sunmuştur. Ayrıca bu telefonların minileriylede büyük ekran sevmeyenlere fırsat sunmuştur.

Teknoloji; bilgisayar ve telefon gibi başlıca temel ihtiyaçları karşılayarak, isnanlara büyük bir hizmet sunmuştur. Dünya kuruldu kurulalı yapılan ve yapılmaması imkânsız olan iletişim araçlarını insnalara sunmuştur. Hayatta, önemli kolaylıklara, geçmişte yapılan iletişim araçlarının ne kadar zor olduğunu ve iletişim önemini anlamamızı sağlamıştır. Düşünsenize bir, iletişiminizi sağlayacak ne bir telefon, ne bir bilgisayar ne de bir başka alet var. Yaşamınızın büyük bir bölümü sessiziğe gömülüp, hayatınızı yaşadığınızdan şüphe bile duymaz mısınız?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli