Sıradaki içerik:

Tiktok’ta Donan Ekran Nasıl Yapılır?

e
sv

Getir Şikayetleri

141 okunma — 11 Kasım 2021 16:26
avatar

carsimedya

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Getir Şikayetleri

Getir şikayetleri kullanıcılar tarafından oluşturulmuş şikayetlerdir. Bu şikayetlerin en temel kapsamında belirli konular bulunmaktadır. Bu konular; teslimat süresi ve kalitesi, çalışanlar, müşteri hizmetleri ve kampanyalardır. Tüm bu konular ile getir nasıl bir uygulama anlaşılmaktadır.

Bu konuların şikayetleri ise genel olarak belirli bir çerçevede olmaktadır. Teslimat en çok şikayet edilen konulardan biridir. Birçok kullanıcıya geç sipariş iletilmiştir. Aynı zamanda birçok müşteriye bozuk, çürük ya da tarihi geçmiş ürünler iletilmişlerdir. Değişim ve iade için ise yeterince ilgili değillerdir. Çalışanların yeterince dikkatli olmadıkları bu şikayetler ve doğrudan çalışanlar için iletilmiş şikayetler ile belirtilmektedir.

Yaşadıkları bir aksilikte birçok kullanıcı müşteri hizmetlerine ulaşamadıklarını, ulaşmak için uzun süre harcamak zorunda olduklarını iletmişlerdir. Ulaşan ve durumu ileten kişiler ise yeterince çözüm alamadıklarını ve mağdur olduklarını söylemiştir.

Getir uygulaması kullanıcılara birçok indirim ya da kampanya sunduğunu belirtmektedir. Ancak kampanyaları kullanmak isteyen kişilerin bir kısmı kampanyaları kullanamadıklarını söylemiştir. Kimi kullanıcılara da kampanya uygulanmasına rağmen siparişin ödemesi tam olarak alınmıştır. Yani kampanya uygulanmış olarak gösterilse de aslında uygulanmamıştır.

Getir Çalışan Yorumları

Getir çalışan yorumları genellikle çalışanların ilgisiz davrandıklarını ortaya koymaktadır. Karşılaşılan hatalarda ya da hazırlanan siparişlerde yeterince dikkatli olmadıkları belirtilmektedir. Bu durum ile insanların akıllarında Getir’den sipariş verilir mi cevabını olumsuz olarak oluşturmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli