Sıradaki içerik:

Garmin Venu Akıllı Saat

e
sv

Getir Yemek Çalışan Yorumları

156 okunma — 05 Kasım 2021 16:26
avatar

carsimedya

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Getir Yemek Çalışan Yorumları

Getir yemek çalışan yorumları çalışanların yemekleri hazırlarken ve teslim ederken yeterince dikkatli olmadıklarını iletmektedir. Getir üzerinden verilen yemek siparişleri sonucunda zehirlendiğini ya da siparişinin aşırı soğuk olduğunu belirten yorumlar bulunmaktadır. Durum getir uygulamasına iletildiği zaman ise yeterince karşılık alamadıklarını belirtmektedirler.

Getir yemek çalışanları getir bünyesine değil de restoran bünyesine dahil olduğu için yaşanılan aksiliklerde getir sorumluluğu almamaktadır tarzından yorumlar bulunmaktadır. Ancak getir firmaları bünyesine kabul ederken bu durumları göz önünde bulundurmalıdır.

Kimi durumlarda ise vaktinde gelmeyen yemekler sonucunda kullanıcılar siparişlerini iptal etmişlerdir. Ancak iptal işlemi sonucunda kişilere ücret yeniden iletilmemiştir. Bu durumda ortaya ciddi oranda mağduriyet doğmaktadır.

Getir Esnaf Kurye Yorumları

Getir esnaf kurye yorumları içerisinde karşılaşılan yorumlar bölgesel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ancak kimi esnaf kuryelerde kişi Covid-19 temaslısı olduğu halde çalıştırılmaya devam ettiği kurye tarafından kullanıcıya iletilmiştir. Bu nedenle sipariş iptal etmesi ya da temassız teslimatın mümkün olacağını söylemiştir.

Bunun dışında Getir yorumları içerisinde esnaf kuryeler çoğu zaman gecikmeye neden olduğu belirtilmektedir. Özellikle yemek siparişlerinde beklemekten kaynaklı soğumuş ya da iyi taşınamamış ürünler bulunmaktadır.

Getir Franchise Yorumları

Getir Franchise yorumları içerisinde kullanıcılar uygunsuz yere verilmiş franchiseden memnuniyetsiz olmaktadırlar. Apartman altında olan bölgelerde bulunan bayiler apartman sakinlerini büyük ölçüde rahatsız etmektedir. Bu nedenle yeterince doğru alanlara depo ya da bayi oluşturulmadığı belirtilmiştir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli