Sıradaki içerik:

Google Ve Microsoft’dan Siber Güvenliğe Yatırım

e
sv

Google, Dokümanlar’daki Yorumlara Akıllı Yanıtlar Getiriyor

45 okunma — 26 Ağustos 2021 12:59
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google kullanışlı Akıllı Yanıtlarını Google Dokümanlar yorumlarına getiriyor gelecek günlerde. Yorum dizilerinde yanıt kutusunun hemen altında önerilen yanıtları göreceksiniz.

Google kullanışlı Akıllı Yanıtlarını Google Dokümanlar yorumlarına getiriyor gelecek günlerde. Yorum dizilerinde yanıt kutusunun hemen altında önerilen yanıtları göreceksiniz. Yine de kendi yorumlarınızı yazabilir veya önerilen bir yorumu düzenleyebilirsiniz, ancak Akıllı Yanıt’ı seçmek, Google size bu işi yapan bir yorum önerirse size biraz zaman kazandırabilir. 

Akıllı Yanıt, varsayılan olarak tüm Dokümanlar kullanıcıları için etkinleştirilecektir, ancak bunu Araçlar menüsünün Tercihler bölümünden kapatabilirsiniz. Özellik şimdilik sadece İngilizce olarak sunuluyor.

Google, yapay zeka destekli Akıllı Yanıt ve Akıllı Yazma Belki de en önemlisi Gmail’de olmak üzere, son birkaç yılda birçok ürününde bulunan özellikler. Ocaktan beri, Dokümanlar’a yorum ekleyenler Akıllı Yazma ve otomatik düzeltmeyi kullanabildiler, bu nedenle Google buradaki döngüyü etkili bir şekilde tamamlıyor.

Akıllı Yanıtlar her zaman o kişisel dokunuşa sahip değil, ancak Google öneriler sunarken bağlamı dikkate aldığından genellikle işi hallederler. Ayrıca, birisi belgenizden mükemmel bir şakayı kesmeyi önerdiğinde, size karşı çıkmaktan kaçınmanıza yardımcı olabilirler – kişisel deneyimimden ya da herhangi bir şeyden bahsettiğimden değil. 

Rapid Release Workspace alan adı kullanan şirketler, bu özelliği önümüzdeki birkaç hafta içinde görmeye başlayacak. Google, 13 Eylül’den itibaren herkese sunmayı planlıyor.

Kaynak:engadget.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli