Sıradaki içerik:

Bilişim Teknolojisi Nedir?

e
sv

İnstagramda Alışveriş İçin Uygun Değil

167 okunma — 23 Eylül 2021 10:55
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagramda alışveriş için uygun değil uyarısını görmeniz durumunda işletme profiline henüz geçmemişsiniz demektir. Bu alışveriş alanı Instagram için henüz yeni hazırlanmıştır. İşletme profiline geçmenizin sonrasında sizin hazı9rlamış olduğunuz katalogun sayfanızı takip eden kişiler tarafından ya da herkese açık yapmanız durumunda sadece profilinize giriş yapan kişiler tarafından görüntülenmesini sağlar. Bu olanaklardan istifade etmek için kişi değil işletme olarak Instagram hesabınızı kullanmanız gerekmektedir. Sadece işletme özelliğini kullanan kişilere özel olarak hazırlanmış bir güncellemedir.

Instagram Alışveriş Onayı Nasıl Alınır?

Alışveriş onayı alınması için yüklemiş olduğunuz katalogun onaylanması ve işletme profilinde olmanız gerekmektedir.

 • Alışverişin geçmiş senelerde Instagram üzerinden sadece Sopier ile yapılmasına olanak verilmekteydi. Fakat yapılan son değişiklikler ile beraber artık Instagram’ın kendi alışveriş ara yüzü aracılığı ile de işlemleri tamamlamanıza olanak verilecektir.
 • Alışveriş sürecinde dikkat çeken bir sayfa düzeni oluşturmanız ve katalog çekimlerini eğer mümkünse profesyonel bir biçimde yapmanız sizin için daha verimli olacaktır.

Instagram alışverişlerinde sadece güvenilir olan sayfaları tercih etmeniz gerekir. aksi takdirde satın alım aşamasında büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Instagramda Alışverişi Ayarla Nedir?

İnstagramda alışveriş için uygun değil; işletme hesabınıza geçiş yapmadıysanız alışveriş için uygun değil uyarısını görebilirsiniz. Satın alım aşamasında marklaşma sürecinde dilerseniz danışmanlık da alabilirsiniz. Bu danışmanlık süreci içerisinde ürünlerinizin daha sorunsuz ve dikkat çekici şekilde lanse edilmesi mümkün kılınacak takipçi sayınız artırılacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli