Sıradaki içerik:

Yeni Nesil Teknoloji NFC Nedir?

e
sv

İnstagramda Başkasının Gönderisini Paylaşma

254 okunma — 25 Eylül 2021 11:02
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagramda başkasının gönderisini paylaşma aşamasında kişilerin gönderilerinin herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde ne mesaj ile ne de hikayenize ekleme adımını tamamlayamazsınız. Aynı durum sizin için de geçerlidir. Sizin post olarak paylaşmış olduğunuz bir gönderiyi farklı bir kişinin mesaj olarak ya da story olarak paylaşabilmesi için bu gönderinin herkese açık olması gerekmektedir. gizli hesaplarda bu tür işlemlerin tamamlanması mümkün olmayacaktır. Gizli hesaplarda gönderiyi mesaj olarak atsanız dahi eğer gönderdiğiniz kişi bu gizli hesabı takip etmiyorsa yine mesajın içeriğine erişmesine izin verilmeyecektir. Bu hesap gizlidir ibaresi ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bir Kişinin Akıştaki Gönderisini İnstagramda Hikayemde Nasıl Paylaşırım?

Bir kişinin akışta paylaşmış olduğu gönderiyi hikayede paylaşmak için şu detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir;

 • Gönderinin hemen alt kısmında yer alan ok butonuna tıklamanız durumunda eğer gönderi herkese açık ise hikayeme ekle kısmı açılacaktır.
 • Herkese açık değilse sadece mesaj olarak göndermenize olanak tanınacaktır. Bu aşamada gizli hesabı takip etmeyen kişiler mesaj içeriğine de ulaşamayacaktır.

Sunulan bu bilgilerden de anlaşıldığı üzere son senelerde Instagram’ın özellikle hesap güvenliği konusunda çok hassas bir duruş sergilediği de fark edilmektedir.

Instagram Repost Nasıl Yapılır 2021?

Instagramda başkasının gönderisini paylaşma; bu aşamada dilerseniz aplikasyon da kullanabilirsiniz. Repost etmek istediğiniz gönderilere indirmiş olduğunuz aplikasyon üzerinden erişim sağlamalısınız. İndirdiğiniz uygulamanın güvenilirliğinden de emin olmanız gerekmektedir. Bu şekilde repost etme fırsatını yakalayacaksınız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli