Sıradaki içerik:

İnstagramda Canlı Yayın Kaydetme

e
sv

İnstagramda Canlı Yayın Nasıl Açılır?

137 okunma — 02 Ekim 2021 11:35
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagramda canlı yayın nasıl açılır; Instagram üzerinden canlı yayın açmak için öncelikli olarak hikaye paylaşmak için hazırlanan sağ üst kısımda yer alan butona tıklamalısınız. Bu hikaye paylaşım butonuna ( kendi profil fotoğrafınızın olduğu ) tıklamanızın sonrasında Live butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu şekilde yayınınız açılacaktır. En azından birkaç dakika boyunca seyircilerinizi yerini alana kadar bekleyebilirsiniz. Kaç adet katılımcı olduğunu ana ekrandan görmenize de olanak verilmektedir.

Instagram Canlı Yayına Katılma Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayın açma adımının sonrasında sizin takipçilerinizin ya da yayına katılan diğer kişilerin size yayına katılma isteği göndermesine de izin verilmektedir. Bu yayına katılma isteği ile beraber kısa bir süre içerisinde yayının akışı şekillenmeye başlayacaktır.

 • Canlı yayın katılım aşamasında size bildirim gelecektir. Dilerseniz bu katılım isteğini reddedebilirsiniz.
 • Onay vermeniz durumunda ekran ikiye bölünecek ve diyalogunuz başlayacaktır. Daha çok meşhur kişilerin takipçileri ile sohbet etmeleri adına hazırlanan bir alternatiftir.

Yayın akışını kaydetme fırsatınız da bulunmaktadır. canlı yayınınızı bu şekilde gönderi olarak da paylaşmanıza olanak verilmektedir.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Açılır 2020?

Instagramda canlı yayın nasıl açılır; canlı yayına katılmak isteyen kişilerin hikayeler kısmında yer alan yuvarlak butona tıklaması yeterli olacaktır. Hikaye sıralamasında hali hazırda canlı yayınların öncelikli sıralanacağı da bildirilmelidir. Yayınların içeriği sayfalara göre değişim gösterir. Dileyen kişilerin yayına katılan izleyicilerin yorum yapmasını engelleme hakkı ve yayını yoruma kapalı gerçekleştirme fırsatı da vardır.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli