Sıradaki içerik:

E-Kitap Nedir? Nasıl Kullanılır?

e
sv

Sosyal Medya Yönetimini Kolaylaştıran 5 Uygulama

169 okunma — 20 Eylül 2021 15:20

Sosyal medya yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama listesini sizler için hazırladık. Bu uygulamalar sayesinde planladığınız şekilde paylaşımlarını yapabilecek, uzman veya kişisel sosyal ağ hesaplarınızı en etkin şekilde yönetebilecek, doğru hedef kitle için nitelikli, özgün içerikler paylaşabileceksiniz. İşte sosyal ağ yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama…

1. Buffer

Twitter, Linkedin, Instagram ve Facebook uygulamaları üstünde çalışmalar yapmanızı sağlamakta olan Buffer uygulaması, sosyal ağ yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama arasında yer almakta. Bu uygulama sayesinde paylaşımlarınızı planlayabilir, paylaşım saatlerini ayarlayabilir hatta aylar sonrası için bile paylaşım planı oluşturabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel sosyal ağ yönetimi için etkin bir uygulama olan Buffer, ücretsiz ve ücretli planları ile ihtiyaç duyduğunuz çalışma şeklini size sunuyor.

2. HootSuite

15 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan HootSuite uygulaması, sosyal ağ yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama arasında en popüleri olarak karşımıza geliyor. Bu uygulamayı popüler kılan birkaç faktör mevcut. HootSuite uygulaması sayesinde gönderi, paylaşım planlamalarınızı yapabiliyor, sosyal ağdaki reklamlarınızı yayınlayabiliyor ve gerekli analizleri yapabiliyorsunuz. Twitter, Instagram, Pinterest ve Facebook ilk sırada olmak üzere toplamda 35 farklı sosyal ağ uygulamasıyla uyumlu olan bu uygulama, sosyal ağ yönetiminizi etkin ve kolay bir biçimde yapmanıza imkan tanıyor.

3. MeetEdgar

En bilinen sosyal ağ uygulamalarını destekleyen MeetEdgar uygulaması etkin ve başarılı bir sosyal ağ yönetimi için gereken her şeyi size sunuyor. Bütün içeriklerinizi tek biyerden yönetme olanağı sunan uygulama, içerik paylaşımlarınızı eşsiz bir biçimde planlamanıza yardım ediyor.

4. Sendible

Sosyal medya yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama arasında en kullanıcı dostu arayüze sahip olan Sendible var. Daha çok kurumsal sosyal ağ yönetimi için tercih edilen bu uygulama, pek çok entegre programı da bünyesinde barındırıyor. Görsel düzenleyici, görsel arama, YouTube araması gibi benzersiz özellikleri deneyimlemenizi sağlamakta olan Sendible uygulaması, etkin ve başarılı bir sosyal ağ yönetimi yapmanıza yardım ediyor.

5. Zoho Social

Zoho Social, başarılı bir sosyal ağ yönetim aracı olarak, markalarınızı sosyal ağlarda etkin bir biçimde tanıtmanın kolay bir yolunu sunuyor. Daha çok kurumsal sosyal ağ yönetimi konusunda yardımcı olan uygulama, yaptığınız tüm planları görmenizi sağlamakta olan gönderi takvimi özelliğiyle işinizi kolaylaştırıyor. Öte yandan ekipler arası iş paylaşımı yapabildiğiniz uygulama sayesinde kolayca görev dağıtımı yapabiliyor, ekibinizi bu uygulama üzerinden yönetebiliyorsunuz. Zoho Social birbirinden benzersiz özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile sosyal ağ yönetimini kolaylaştıran 5 uygulama arasında yerini alıyor.

Kaynak:istanbulbogazicienstitu.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli