Sıradaki içerik:

Getir Şikayetleri

e
sv

Tiktokta Hediye Alma Özelliği Nasıl Açılır?

145 okunma — 12 Kasım 2021 16:26
avatar

carsimedya

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tiktokta Hediye Alma Özelliği Nasıl Açılır?

Tiktok üzerinden sadece canlı yayınlar ile gerçekleşen bir hediye alma eklentisi bulunmaktadır. Tiktok oldukça geniş özelliklere sahiptir ve bu özellikler arasında canlı yayınlar yani live yayınlar içerisinde hediye alma seçeneği de bulunmaktadır. Hediye verme ve alma seçeneği sayesinde yayınlarını izlediğiniz kişiye destek verebilirsiniz. Yani Tiktok para kazanılabilen bir platformdur. Tiktok sayesinde para kazanabilirsiniz ve Tiktok üzerinden para kazanırken bir kısmını Tiktok’un aldığını da unutmamanız gerekmektedir. Tiktok üzerinden hediye kazanırken öncelikle bunun için ne yapılması gerekir buna bakılır ve Tiktokta hediye alma özelliği nasıl açılır sorusu sorulur.

Tiktok’ta Hediye Alma Nedir?

Tiktok üzerinden hediye alırken bu hediyeler sizlere para kazandırabilir. Hediyeleri verebilmek için öncelikle Tiktok hesabınızda coinler almanız gerekmektedir. Bu coinleri alırken elbette bir kart ile ödeme yapmanız gerekir. Ardından istediğiniz kişinin canlı yayınına katılarak onlara coinler verebilirsiniz. Yani onlara para kazandırmış olursunuz.

Tiktok’ta Hediye Alma Özelliği Nasıl Açılır ve Hediye Alma Özelliği Nasıl Kapanır?

Tiktok ’ta hediye alma özelliği açma kapama gibi bir seçenek yoktur aslında Tiktok üzerinden canlı yayın açtığınızda size gerekli hediyeler gönderilir veya gönderilmez. Bu sizi izleyenlerin tercihlerine bağlıdır. Buradan para kazanabilirsiniz ancak bir kısmını Tiktok kendisi almaktadır. Tiktok ’ta hediye alma özelliği nasıl açılır sorusunu da böylelikle cevabı verilmiş olmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli