Sıradaki içerik:

Tiktok’ta Düet Nasıl Yapılır?

e
sv

Tiktok’ta İki Videoyu Birleştirme

143 okunma — 07 Kasım 2021 16:26
avatar

carsimedya

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tiktok'ta İki Videoyu Birleştirme

Tiktok üzerinden video birleştirmek mümkündür. Hatta Tiktok üzerinden yapılan çoğu videoda video birleştirme söz konusudur. Aynı şekilde görüntü birleştirme işlemi de gerçekleşmektedir. Elbette bunu Tiktok içi bir uygulama gerçekleştirmektedir bu nedenle bu uygulamadan da bahsetmek gerekmektedir. Ancak öncesinde Tiktok üzerinden kaç videonun gerçekleştirilebileceği merak edilmektedir. Örneğin Tiktok’ta iki videoyu birleştirme işlemi yapabileceğiniz gibi bu sayı daha yukarı da çıkabilmektedir. Önemli olan 15 saniyeyi geçmemesidir.

Tiktok Üzerinden Video Birleştirilebilir Mi?

Tiktok’ta iki videoyu birleştirme artık mümkündür. Hatta daha fazla video da birleştirebilirsiniz. Bu işlemi Stitch uygulaması gerçekleştirmektedir ve bu uygulama Tiktok içerisinde yer almaktadır. Burada sadece birleştirme değil videolarınızın tüm düzenlemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Öyle ki tüm efektler ve oynamalar da bu aşamada yapılmaktadır. Öncesinde videolar oldukça anlamsız bir görüntüye sahip iken Stitch uygulaması onlara canlılık katmaktadır.

Tiktok Üzerinden İki Video Birleştirme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Öncelikle telefonunuzda Tiktok uygulamasını açınız. Ardından seçeceğiniz ilk videoyu seçin. Keserken bunun olması için gönder butonuna basmak gerekmektedir. Ardından Stitch seçeneğini seçiniz ve videonuz Stitch uygulamasına yönlendirilecektir. Burada karşınıza kesme işlemi çıkar ve en fazla 5 saniye kadar bir kısmı buradan alabilirsiniz. Ancak maksimum 5 saniyedir. Buradan kesilen kısmı kendi ana videonuza ekleyebilirsiniz. Oldukça basittir ve ardından daha yenilikçi ve gelişmiş bir videoya sahip olabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli