Sıradaki içerik:

Tiktok’ta Ne Zaman Para Kazanılır?

e
sv

Tiktok’ta Otomatik Mesaj Nasıl Atılır?

49 okunma — 13 Ekim 2021 12:13
avatar

Tekno Admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tiktok’ta otomatik mesaj nasıl atılır; Tiktok hesaplarının kendini daha fazla tanıtması için bu tip spam içerikli mesajlar attıkları görülmektedir. Bunun hesabı tanıtmak için mantıklı bir yol olmadığını belirtmek gerekir. Kaliteli içerikler üreterek ve doğru zamanlarda yayın yaparak ancak mantıklı bir şekilde içeriğinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını mümkün kılabilirsiniz.

Tiktok Ta Otomatik Mesaj Nasıl Gönderilir?

Tiktok kişilerin kendilerini hazırladıkları videolar, efektler ve ses uyumları ile etkiledikleri bir platformdur. Bu platformu kullanırken zaman zaman güvenlik açığı yaşandığını da bilmek gerekir. Özellikle gizlilik politikasını kapsamlı bir biçimde inceledikten sopnra kayıt olmanız gerekmektedir. Bu platforma kayıt olmadan da içerikleri izleme hakkınız bulunmaktadır. Profil kısmına giriş yaparak hesap açma alternatifinden istifade edebilirsiniz.

Otomatik mesaj atmak yerine öncelikli olarak güzel içerikler hazırlayarak akşam saatlerinde yayına açmalısınız. Bu şekilde kaliteli içeriklerin sizin kitleniz arasında ilgi göreceği garanti edilmektedir. Etkileşiminiz ne derece yüksek olursa elde edilecek olan gelir de o kadar artacaktır. Genellikle 3000 abonenin üzerinde olan ve izlenme sayıları da her zaman 1000 in üzerinde olan kişilerin kazanım elde etmesi mümkün kılınır.

Tiktokta Mesajlaşma Var Mı?

Tiktok’ta otomatik mesaj nasıl atılır; Tiktok mesajlaşmalarını kısıtlama imkanınız da vardır.

 • Size kimin mesaj atabileceğini kısıtlamanıza olanak verilmektedir.
 • Mesajlaşma aşamasında özellikle sadece sizin takip ettiğinizi kişilerin size mesaj atmasına izin vermeniz önerilir.

Bu detayları kullanarak platformu sizin için daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli